2021

 

CSAK CHALLENGE - 2021 tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (108, elfogadva 96)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Sipos Boglárka 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium
Molnár Balázs Balu 14 Radnóti Miklós Gimnázium - Budakeszi
Fehér András 17 Bp, Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
Pap Anna Nusi 21 Budapesti Gazdasági Egyetem
Bognár Lili Nedda 17 Fóti Szabad Waldorf Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
Póth Fanni Fanni 15 Budaórs Illyés Gyula Gimnázium
Kovács Enikő Nóra 18
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium
Panka Murányi punkalunka 19 Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium, Bp.
Nem nyilvános 幽霊 16
Kőhalmi Noémi 18 Budapest Belvárosi Tanoda Alapítványi Gimnázium

Elfogadott jelentkezések (96/120)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Kovács Laura Laura 14 Vörösmarty Gimnázium,
Gréta Jozefa Gréti 19 Budapest, Bánfalvy Ági Nemzetközi Színészképző Iskola
Pál Kata 16 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (Törökbálint)
Veszelovszki Minka 17 Eötvös József Gimnázium, Tata
Lampel Sára Luca 17 Óbudai Waldorf Gimnázium
Gerő Ádám Ádibádi 24 Nekem az Ász Drámasuli az iskolám...
Kovács Tünde 16
Horváth Virág Ágnes 16 Szombathely Perintparti Szófogadó waldorf Gimnázium
Pál Salamon 14 Budapest,Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium
Barna Márton Gyula 18 Szentes, Horváth Mihály Gimnázium
Óvári Dominik Domi 19 Veresegyház, Veresegyházi Katolikus Gimnázium
Radnai Réka 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Fenyvesi Zita 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Tanács Luca 14 Szte Gyakorló Gimnázium, Szeged
Feli 19 Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimmnázium
Mérész Dorina Dodo 16 Budapest Szlovák suli
Marozsák Hédi Hédi 17 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Büki Regina Regi 16 Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Merth Borbála Borka 18 ELTE IK
Bán Tünde 18 SZIE TÁJK
Prim Liza 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium
Sallai Dóra 16 Budapest, Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Köntös Kristóf Tofi 19
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Ref. Gimnázium
Póth Flóra Flóra 18 Budapest, Állatorvostudományi Egyetem
Bán Gábor Gabro 17 Széchenyi István Közgadasági-Informatikai Szakközépiskola
Baranyi Balázs 18 Németh László Gimnázium, Általános Iskola. Hódmezővásárhely 6800
Rassai Erik 18 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Bán Zsófia Zsófi 20 PTE
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium
Szuromi Benedek Bene/Beni 19 Budapest, Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Szili Flávia Míra Fly 17 Óbudai Árpád Gimnázium
Kovács Enikő Nóra Ninő 18
Nem nyilvános SAJTOSHUSZÁR 21 Szinyei Merse
Baráth Brúnó 15 Budapest, British International School Budapest
Szilágyi Barnabás Antal Barni 20
Fábián Dorina 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Feller Zóra 20 ELTE PPK
Németh Panka 14 Vadrózsa Waldorf Iskola Győrsövényház
Nem nyilvános Virág 18
Kirchhof Lilla 16 Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
Badics Natasa Natasa, Nati, Natkó, Nasa, Naskó 19 Dolgozó felnőtt nő XD
Sipi 18
Radványi Robi 18 Belvárosi Tanoda Gimnázium, Bp
Ábrahám János Tamás Tomi/ Tom/ Darth Tomos 18 Budapest, BGSZC Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnázium
Radványi Dorka 17 Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium Bp
Csabay Júlia Julcsi/Juli, Juliette csakis Andrásnak ;p 17 ecolea Internationale Schule Schwerin
Vass Viola Violka 18 Budapest, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Kapás Noémi 16 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Ember Monika Moncsi 17 Selye János Gimnázium, Komárom
Kovács Lujza Lulu 16 Budapest, Árpád Gimnázium
Grócz Klára Lenke 18 Solymár, Fészek Waldor Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Molnár Sára 15 Velence, Zöldliget Gimnázium
Bakai Richárd McRichi 17 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Bogdán Anna Barbara BogD 18
Veszelovszki Bori Borcsa 15 Szent István Gimnázium, Budapest
Pacséry Petra 14 Budapest Zrínyi Miklós Gimnázium
Pozsgai Cicelle Cice 17 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Hack Johanna Emma 13
Pozsgai Adrienn Pozsi 19 Budapesti Egyetemi Kisegítő
Petró Anna szőke ciklon 18 Bethlen Szabadidőközpont :(
Badics Judit Jusztina Judy 15 Kápolnásnyéki, Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Lampel Máté Benedek 14 Közép-budai Waldorf Általános Iskola
Sas Bíborka bibi blocksberg 13 Budapest Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Nem nyilvános Андрей 20 GMRWG
Pap Anna Nusi 21 Budapesti Gazdasági Egyetem
Vakán Zsuzsanna Zsuzska 17 Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Gyakorló Szakgimnázium
Ambrus Kincső 16
Dohnàl Hanga Hanka 12 London
Lovas Judit Juci 18 Városhmajorrr
Tőkei Dorka Napsugár Napsi 15 Budapest, Kőbanyai Szent László Gimnázium
Zsila Zsuzsi 16 Budakeszi Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Veszelovszki Hanna 13 Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Veprik Bori Bori 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Kiss Liliána Melody 19 VII. kerületi Madách Imre Gimnázium
Szabó Brigitta Bringa 19
Nem nyilvános Levi 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Bognár Lili Nedda 17 Fóti Szabad Waldorf Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
Bellus Kata 20 Elte pszicho
Nagy Lídia Lidi 17 Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
Simon Péter Peti 23 PestiMagyarSzíniakadémia
Kiss Dorina Dorcsi 19 Bánfalvy Ágnes Nemzetközi Színészképző
Ligeti Zsófia 16 Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium
Gergely Alíz 12 ELTE Radnóti Gyakorló , Budapest
Kovács Luca 16 Budapest, Forrai Metodista Gimnázium és Művészeti Technikum
Dávid Kincső 17 Fót, Fóti Waldorf Gimnázium
Sándor Valéria Vali 17 Budapest Szlovák suli
Rácz Balázs Balu 20
Pálhegyi Juli 18 Budapest, Madách Imre Gimnázium
Göde Anna 20 PTE
Petrók Szonja Szonja 17 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Dobos Petra 17 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Kerékgyártó Bianka Bia 17 Budapest, Körösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Kerékgyártó Zsófia Zsófi 14 Szentendre, Ferences Gimnázium
Micsik Péter Mihály 19
Sipos Boglárka 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium

Várólistán lévők (1/20)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Molnár-Haisz Emese Mesi 20 Budapesti Metropolitan Egyetem